| oresvlad a întrebat:

I-am dat lu unu 250 lei ca sa imi dea cateva ponturi la pariuri a zis ca sunt sigure si nu au iesit biletele credeti daca ma duc la politie imi voi putea recupera banii?

8 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ai aceeasi sansa sa recuperezi ca in cazul in care mergi la politie sa te plingi ca ti s-a ars un bec dupa ce ti-a sfintit popa casa.

| andreea678585 a răspuns:

Buna,bineinteles ca nu ti se vor da banii inapoi! In primul rand ca nu ai dovezi ca tu i-ai dat banii pentru asta! Deci nu, imi pare rau.

| oresvlad explică (pentru andreea678585):

Am facut transfer bancar

| oresvlad explică (pentru oresvlad):

Si am si istoricul conversatiei de pe facebook nu pot face nimic cu ele?

| cristianoronaldo007 a răspuns:

Poate poti recupera bani mergand la politie si aratand ceva dovezi... Daca stii unde sta e si mai bine rolling on the floor

| KodrutZ a răspuns (pentru cristianoronaldo007):

Eu daca as lucra la politie i-as frige si vreo doua dupa cap sa il vad ca vine cu asa plingere. Pai esti bou si dai bani unuia care iti da el "ponturi sigure" fara sa ai nici un contract nimic si dupa aia te plingi? Nu exista "ponturi sigure". Mdah, toti viseaza sa faca bani peste noapte din pariuri... ghinion, nu e ca in filme.

| Bica_Marian_1971 a răspuns:

Ponturi pariuri sportive online. Cele mai bune ponturi sportive pentru pariurile online. Biletul zilei online.
https://www.facebook.com/ponturisportivebybicardo

| eroare697 a răspuns:

Poti sa-i uitiwinking