| contsuspendat (cu ura) a întrebat:

Iar arde o piata din Bucuresti... Chiar acum. Nu este ciudat? Cum se adancesc problemele in tara, cum incep sa arda marile piete ale capitalei. Ce chestie! big grin Ce-o fi dom'le? Concurenta?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Aud asta de la tine, cred ca este o simpla coincidenta, nu prea sunt de acord cu teoriile conspiratiei. O zi buna!

| Carlaaa a răspuns:

He he...
Se numeste supraveghere foarte proasta, incompetenta.
Sincer a inceput sa ma amuze...
pur si simplu ma amuza prostia!
Concurenta pe draq! Ca deja am ajuns de ****. Romania ar trebui sa fie luata de la 0. Tot ce e construit, sa se darame.
dar de unde bani? smug
De nicaieri oh go on.

| Goofy77 a răspuns:

Nu domne nici o concurenta doar banii de la asigurari nimic altceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostia omeneasca.In loc ca adevaratii patrioti sa se adune sa gaseasca solutii in gestionarea unei crize de orice fel a tarii ei se aduna si se sapa unii pe altii manipulind multimea in scopul intiietatii la conducere.Nu-s vinovati ei ci multimea ca sa nu spun ce a spus Motoc.

| krisma a răspuns:

Semne ca se apropie apocalipsa...pentru.cine crede bine, pentru cei care nu cred or sa fie luati prin surprindere cum scriu marile carti