| smartboywhohatesschool a întrebat:

In ce constau probele medicale la scoala de agenti de politie din cluj si daca se admit si cei care poarta ochelari de vedere

8 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Fisa medicala iti este eliberata de la Inspectoratul de Politie Judetean( din judetul tau), serviciul resurse umane--- vezi "examinarea medicala " :http://www.politisti.ro/......erea-2013/

Răspuns utilizator avertizat
| smartboywhohatesschool explică:

Si despre carii ce se zice? ca eu am cateva si am auzit ca nu se primesc cei care au carii(la masele am plus 2 extractii de masele)va multumesc