| smartboywhohatesschool a întrebat:

In ce constau probele medicale la scoala de agenti de politie din cluj si daca se admit si cei care poarta ochelari de vedere

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alessia5158 a răspuns:

Fisa medicala iti este eliberata de la Inspectoratul de Politie Judetean( din judetul tau), serviciul resurse umane--- vezi "examinarea medicala " :http://www.politisti.ro/......erea-2013/

| alessia5158 a răspuns (pentru VisionofFashion):

Examinarile medicale si evaluarea psihologica se realizeaza la unitatile teritoriale care au recrutat candidati, in cadrul primei etape de selectie.
La Scoala de agenti de politie Cluj se realizeaza NUMAI etapa a II-a de recrutare, respectiv "probele de verificare a cunostintelor" Vezi confirmarea :http://www.scoalapolcj.ro/Admitere%202013/ANUNT_2013.pdf

P.S. Te-ai hazardat prea mult cu afirmatia "Se accepta si cu dioptrii dar nu f mari"!--- nu ai competenta profesionala pentru a face aceasta afirmatie!
Iti sugerez sa nu mai dai raspunsuri "la plesneala" de dragul spamming-ului.

| smartboywhohatesschool explică:

Si despre carii ce se zice? ca eu am cateva si am auzit ca nu se primesc cei care au carii(la masele am plus 2 extractii de masele)va multumesc

Răspuns utilizator avertizat
| smartboywhohatesschool explică (pentru VisionofFashion):

Despre dantura stii ceva? respect

Răspuns utilizator avertizat
| smartboywhohatesschool explică (pentru VisionofFashion):

La campina doresc si eu.nu aveti informatii de scoala? adica daca va permite sa aveti laptop, telefon, wireles pe acolo sau pur si simplu sa iesiti prin oras?