| GyeBaek a întrebat:

Intrebare daca pleca Basecu cine credeti ca ajunge presedinte.

Răspuns Câştigător
| danny_7173 a răspuns:

Dupa sondaje iese antonescu dar oricum toti astia care nu sunt cu base sunt mai buni si competenti

23 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Nu are importanta, canalie, betivan paranoic, incompetent si plin de ura ca Basescu nu a condus pana acum Romania.

| mgtow a răspuns:

Pacala

| EUSIATIT a răspuns:

Sincer as vrea sa fie VLAD TEPES daca ar invia sigur ar rez situatia sau. HITLER altcineva nu ne mai linisteste din furturi.hotii etc [ma refer la cei de la parlament in frunte cu BASE

| lplostonyou a răspuns:

Crin Antonescu

| Nicoleta a răspuns:

Cred ca reprezentantul PNL sau PSD

| Sconcsiş a răspuns:

Crin

| cretzufinish a răspuns:

Ceausescu laughing

| Jadis a răspuns:

Crin sau Ponta tongue altcineva nu stiu...

| GyeBaek explică:

Asa mersi lume m-ati convins.

| RainDrop a răspuns:

Mai bine devenim rebeli.

| Laue a răspuns:

Crin Antonescu? Pare cel mai credibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Victor Ponta sau Crin Antonescu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Votez pentru Fernando rolling on the floor)))) (pe sistem) rolling on the floor)) acum serios... oricine ar fi la fel vom trai...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sincer chiar n-am idee dar sper ca va fi cineva mult mai competent si cu mai multa educatie decat nesimtitu` de Basescu! vorba lu` cretzu` invie Ceausescu` laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dan Diaconescu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand cine e "Basecu"? eu nu am auzit de el spune cine este si apoi mai discutam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Impreuna putem schimba Romania http://sperantapentruromania.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cine va fi printre viitorii candidati, de la ce partide, ce platforma electorala va avea, viitorul presedinte trebuie sa aiba suficiente voturi de la electorat
de data asta nu mai merge cu promisiuni electorale desarte, cetatenii stiu ce trebuie sa voteze
presedintele va fi un cetatean integru si vigilent, care 24 de ore pe zi are in vizor doar strategii pentru relansarea politicii SI IN PLUS va reusi sa-i CONVINGA pe majoritatea cetatenilor sa participe si ei cu pasiune la hei-rup, trebuie sa ne punem mintea la lucru chiar de azi si pana la viitoarele alegeri sa despartim graul de neghina
mersi.
lomna2010, tu ce crezi?
ce ai de completat la raspunsul meu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine personajule, si care e concluzia ta, daca nu e confidential (secret)?
- semneaza: lumea -

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Mai stii smug?
Poate chiar tu :]]

| itsirc a răspuns:

Elena Udrealaughing

| PAO a răspuns:

Eu cred ca otricine ar deveni presedinte nu o sa faca mai mult intr-o tara in care totul este banul ...omoram pentru bani, furam de la pensii, nu investim in educatie syi cumparam in prostie cancan