| anonim_4396 a întrebat:

Cine credeti ca va ajunge presedinte din cei 14 candidati?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cel care are mai mulți bani și minte mai mult!
Pa, pa.

| VadTot a răspuns:

Uita te la sondaje si vei afla cine va ajunge presedinte!
Asa a fost in ultimii 25 de ani!laughing)

| OnuOnulică a răspuns:

Cele mai mari sanse le are Victor Ponta si el cu siguranta o sa castige.

| Jipa95 a răspuns:

Cine? Ala care coteaza mai mult. Ai bani, iesi presedinte. Nu ai, candidezi mai mult de ochi frumosi. Cam asa este.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu si nici nu ma mai intereseaza cand am observat ca voturile populatiei nu conteaza.Sunt sondaje peste sondaje la inceput si apoi masluiri de voturi, voturi ale mortilor, voturi aiurea.Mai ales cand am observat ca se voteaza numai intre ei.Cine are oameni mai multi langa el, ala castiga. Traim intr-o Romanie in care toti golanii au iesit presedinti.L-as vota pe Diaconescu si as vrea sa avd o Romanie si sub conducerea lui in cel putin 4 ani.DA, credeti ca o sa fie mai greu ca acum? Nu cred.mai rau nu se poate.As dori sa iasa presedinte si Vadim Tudor, as vrea sa le vad si pe astea, traiul sub ei.Nu mi-e frica, suntem invatati cu hoti din acestia si as vrea sa vad si cum e sub conducerea altora.

| matrix100 a răspuns:

Candideaza si tu ca eu pe tine te votez. o sa ai sanse mariwinking

| Aida55 a răspuns:

Stiu cine nu va ajunge. Tu! big grin

| Mindilica a răspuns:

Va ajunge presedinte domnul Victor Ponta, asta pentru faptul ca PSD-ul este pe val si pentru ca in mediul rural se voteaza cu picioarele.

| spy2o a răspuns (pentru Mindilica):

Da...are sanse mari.Prostimea a uitat ca se pupa pe bot cu Basau.