| lavinia297 a întrebat:

Buna prieteni, am o intrebare :Cine credeti ca a fost cel mai rau presedinte al Romaniei dupa 89?

Răspuns Câştigător
| Macryna a răspuns:

Mi se pare ca unore le e frica sa zica de Base, acu na eu mai mult pe asta l-am prins si impresiile despre el lasa de dorit... chiar rau... poate daca pleaca o-m iesii si noi din SCLAVIE cum zic cei de la Antena3

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Constantinescu.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu esti ce a m ai bună. Presedintă

| sofisis a răspuns:

Am avut vreunul bun? :O

| lavinia297 explică (pentru sofisis):

Wow ..am primit doar 7 raspunsuri la intrebarea "care credeti ca este cel mai rau presedinte al Romaniei de dupa 89"inseamna ca oamenii sau obisnuit cu traiul indecent cu saracia cu nevoile le este frica sa recunoasca.Hellooo! Trezitiva ne-am castigat libertatea de a spune ce vrem in decembrie 89 de cine va e frica oameni buni? Evident este BASESCU care si-a vazut propriul interes si care acum crede ca o sa scape basma curata sa se retraga la el la ferma si sa se faca agricultor, sunt batrani care mor de foame in case cu pensie de 300 de lei dupa ce au muncit o viata...cum sunt si bunicii mei.

| sofisis a răspuns (pentru lavinia297):

Ne-am castigat libertatea doar pe hartie.
Din pacate sistemul constitutional din Romania este atat de deficitar si omul de rand este atat de blazat incat nu stie, nu are forta sa-l conteste.
Inca traim fiecare pentru el iar asa nu o sa se intample nimic niciodata.
Eu nu cred ca Basescu e cel mai rau dintre toti...ci Iliescu... daca chiar vrei un nume.

| PedoBarbie a răspuns:

Nici nu au fost prea mulţi.

| Chamberlin a răspuns:

Buna,
Nu cred ca exista un presedinte rau, daca era rau lumea se revolta imotriva lui.
Bafta!

| zaratu a răspuns:

Traienel