| anonim_4396 a întrebat:

Jos mafia jos Guvernu, de ce în românia dau salarii de 1050 RON și mafia câștigă de pe urma noastră averi, vreau sa facem un protest la nivel național să dăm jos tot Guvernu sunteți de acord?

17 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Usurel bre ca abia a fost dat jos, mai ai rabdare oleaca

Răspuns utilizator avertizat
| AlexDFY a răspuns (pentru Anonim565995):

Site ul nu e facut pentru a da bani celor care raspund, e facut pentru ca oamenii sa se ajute intre ei

Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cata plictiseala pe capul tau

| minrest a răspuns:

Romania si Mafia cu litera mica, guvernul pe care vrei sa-l dai jos cu litera mare. Cum crezi ca iti poate creste guvernul salariul? Oricum guvernul poate sa cada de la o zi la alta, asta e o fericire pentru tine?

Răspuns utilizator avertizat
| minrest a răspuns (pentru Anonim565995):

Pai asta am zis si eu. Cade foarte usor si des, iar eu nu vad cu ce ne ajuta asta.

Răspuns utilizator avertizat
| IonutzMariusz a răspuns:

Poate se sesisează cineva cu privirea la numele de utlizator folosit de tine, poate cei de la Telekom România sunt 0 secundă mai deștepți și primești vreo citație în vederea prezentării la tribunal că poate de te-au trimis în judecată deoarece le cam șifonezi imaginea...