| mgtow a întrebat:

Cat castiga un sofer pe TIR la nivel national? Numai Romania.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Nu prea cred..varul meu este sofer si facea toata tara in lung si-n lat si avea doar 2000 de roni, de asta a si plecat din tara.
Daca ar fi c astigat 4000 cred ca statea langa familia lui.
O zi bunahappy

3 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Depinde cat de mult munceste soferul de tir, chiar facand si orele suplimentare!

| KatPetrova a răspuns:

Eu stiu pe cineva care castiga 4000lei...

| mgtow explică (pentru KatPetrova):

La ce firma lucreaza¿ Cat timp pleaca si cat are liber pe acasa...

| caramela a răspuns (pentru KatPetrova):

Nu prea cred..varul meu este sofer si facea toata tara in lung si-n lat si avea doar 2000 de roni, de asta a si plecat din tara.
Daca ar fi c astigat 4000 cred ca statea langa familia lui.
O zi bunahappy