| Gmcc a întrebat:

Maine iau dosaru de la scoala de soferi si ma duc sa-l depun pentru examen ! Daca il pun luni adica maine pot sa dau marti ?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In mod normal, pentru primul examen, trebuiau sa te programeze cei de la scoala de soferi. Daca nu au facut-o ei atunci trebuie sa te programezi tu si daca vei putea da marti depinde de faptul daca mai au locuri in sala, o sa afli. Numai bine!

| xlmpq a răspuns:

Te duci acolo la drpciv iti verifica dosaru si poti da in aceeasi zi sala

| Ligia12345 a răspuns:

Poti sa dai si in aceeasi zi