| livisor27 a întrebat:

Mentionez de la inceput ca sunt casatorit, am 2 fetite de 5 respectiv 7 ani si locuim impreuna cu mama. Locuinta e pe numelei ei.Nu detin pozitie agricola.Tot ce am pe numele meu trecut e un autoturism logan care in decembrie anul acesta face 10 ani vechime.In prezent venitul este alocatia de stat de 168 lei si pensia mamei de 400 lei.As dori sa aflu daca pot beneficia de alocatia de sustinere dupa ce autoturismul va trece de 10 ani, si daca da, cat va fi cuantumul? Vamultumesc.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Detalii gasesti si aici:
http://www.spasbacau.ro/alocatia-pentru-sustinerea-familiei-ttt-33.html