| AdrianaBacescu a întrebat:

Neata! Cand se termina odata povestea cu comoana lui Darius Valcov.Toata ziua aud numai la tv doar asta,ba e arestat, ba a luat mita?

Răspuns Câştigător
| Nede a răspuns:

Se va termina cand se va decide in instanta sentinta pentru el. Dupa aceea nu va mai fi atata valva pe acest subiect. La fel cum s-a intamplat si cu Udrea, Mircea Basescu, Voiculescu, etc.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cand va aparea un subiect mai interesant

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
S-a cam terminat, acum subiectul zilei este ANAF.
O zi bunahappy

| untu a răspuns:

Te rog sa nu mai puneti intrebari despre politica ca nimeni nu se mai intereseaza de politicienii astia! toate capetele vor cadea!