| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveti ca si pe Onțanu l-au arestat azi pentru luare de mită? Toti sunt corupti.

Răspuns Câştigător
| Florentina9210 a răspuns:

Si cati mai sunt ca el.

15 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sa fie sanatos la puscarie!

regis
| regis a răspuns:

Avea cineva impresia ca e cinstit, sau?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Foarte bine, sa se faca curatenie generala

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca nu il cunosc e bine. Inseamna ca nu imi pare rauwinking

| Doub a răspuns:

Cine e nenea?

| Wøodenpints a răspuns:

Vai ce noutate

| untu a răspuns:

Nu toti sint corupti asa cum credem noi, dar nu putem judeca pe nimeni fara dovezi solide! Nu judecati ca sa nu fiti judecati ca noiu sintem pacatosi!,, Cine este fara de pacat sa arunce primul piatra!''

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Niciuna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ontanu? Asta e cu Isis ceva a?

| immaBeast a răspuns:

" Buna dimineata, bine ai venit in Romania! "
Toti sunt corupti, coruptia nu mai este o noutate, este o calitate.

| TheWomanCat a răspuns:

Cristi si-a desfiintat contul TPU? sad

| RecKinul a răspuns:

Normal ca aproape toti sunt corupti. Unii ajung la putere prin tot felul de manevre dubioase. Daca anturajul tau politic este corupt nu vei fi sprijinit daca nu le faci jocurile.

| Devilady a răspuns:

Nu stiu cine-i tipul.ce sa mai zic...asa-s toti.

| Chamelon a răspuns:

Am scapat de inca unul care ne fura pe la spate. Foarte bine, macar se mai curata tara de marsavi ca acestia.