| anonim_4396 a întrebat:

Nu mai conteaza. nu? [ Am modificat intrebarea pentru cei care sunt confuzi ]

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Am vazut intrebarea pe care ai sters-o! ---nu este nimeni confuz! ---formularea intrebarii este prea confuza pentru ca cineva, chiar specialist in domeniu, sa te poata ajuta. Aveai posibilitatea sa reformulezi intrebarea, fara a-i jigni pe userii care ti-au raspuns, catalogandu-i drept "confuzi".

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La ce legi te referi? In primul rand nu exista "legi judecatoresti", judecatorii n-au atributii in adoptarea legilor. In al doilea rand, desi sunt jurist de multi ani, n-am auzit de "legi care consta in refuzul returnarii banilor". Fii mai explicita si o sa-ti dau un raspuns. Numai bine!

| Conjur a răspuns:

Salut.

Probabil,conta. Presupun că avea o legătură cu categoria la care ai postat-o. Posteaz-o din nou, poate te vor ajuta răspunsurile noastre.

Succes.

| An0N1M a răspuns:

Ce dracu mai e si asta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai dreptate, chiar daca habar n-am despre ce dracu' este vorba.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine, cum zici tu.