| htjty a întrebat:

Nu stiu ce sa fac. acum 20 de minute am omorat un om. el m-a atacat in scara de bloc cu un cutit eu m-am ferit i-am luat cutitul si l-am injunghiat in gat. l-am tarat la mine in casa(stau la parter) va rog eu frumos ajutati-ma. tremur de frica si nu stiu ce e de facut

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Chiar esti serios?
Daca esti ia legatura cu politia sau suna la 112.

| minrest a răspuns:

Esti cel mai caraghios troll.

| AndreiWeisz a răspuns:

Daca l-ai injunghiat in gat, posibil sa nu fi murit, doar are o hemoragie masiva. Suna la 112. Asta daca esti pe bune... daca nu, fuc k off

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Nu mai trage Baygon pe nas.

| M7Seven a răspuns:

Ce ai fumat?

| SüßesHäschen a răspuns:

Pai daca te-a atacat, tu cumva te-ai apărat sper ca ai sunat la poliție. Nu ai facut bine ca l-ai târât pana in casa la tin unde sa isi dea duhul. iar povestea ta Nu e prea credibilă.
Nu va auzit nimeni? vezi poate ai visat...

| BossulLeonidas2003 a răspuns:

Ca de obicei întrebări stupide de pe TPU!

| htjty explică:

Nu este nici o gluma cadavrul este inca in casa imi este ffff frica sa sun la politie... nu vreau la puscarie