| enyy93 a întrebat:

Sal TPU.Am dat si eu de permis o data si am picat acum vreau sa ma duc sa dau iar sala si am inteles de la cineva ca trebuie sa mai patesc o taxa imi puteti spune voi mai concret cum se numeste taxa ci cat costa?

4 răspunsuri:
| Alexu420 a răspuns:

Te duci la finante si platesti o taxa de 10 lei. Apoi trebuie sa mai dai si la sala 10 lei. Daca pici de 3 ori a 4 a oara platesti 70 lei parca.

| darrio2007 a răspuns (pentru Alexu420):

Gresit.

| Alexu420 a răspuns (pentru darrio2007):

Daca tot am gresit dc nu dai tu raspunsul corect? Mama e instructor auto eu nu am platit la finante niciodata deci nu stiu sigur daca taxa e 10 lei sau mai mult dar la sala da sigur 10 lei cand se duce asa ca nu ma mai contrazice fara argumente!

| enyy93 explică (pentru Alexu420):

Am fost si am dat si a trebuit sa platesc doar taxa de examinare care a fost 5 lei probabil difera de la oras la oras.o seara buna!