| CookieșiParty a întrebat:

Hai sa zicem ca categoriile sunt ca niste etaje de la un bloc! Si blocul are 31 de etaje(categori). Faza e ca putem sa batjocorim useri cu
cateva etaje mai sus! Iar eu stau la etaju' PATRU(T/A)! Voi la ce etaj stati, si ce useri de la etaje mai sus ati vrea sa batjocoriti(sau mai jos)? De ex.Vecina de la etaju' 5 tot bate in podea!

Fundaaaaaaaa!

Răspuns Câştigător
| Bya132 a răspuns:

Eu voi locuii la etajul 2. cu Bastet (sora mea), mhn24 (tata&mama). (cel puțin așa aș vrea xD )

Îl batjocoresc pe ăla care mă oftică.

4 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

Eu stau la etajul cinci mii trei sute patruzeci si opt cat mai depatre de voi cu ca categoriile!
Va urasc.

| Ingerash a răspuns:

Cei de la etajul 21 fac sex intruna! imi fac pofta, ma duc peste ei sa le las un biletel la usa sa se potoleasca

Răspuns utilizator avertizat
| Asdffk a răspuns:

Scz.ca si mor daca nu iti fac o observ. : CA CAtegoriile.