| AI3x a întrebat:

am si eu o problema la care nu stiu ce sa fac eu la anul in 2012 dau de permis chiar la inceputul anului daca se schimb ceva in noul cod rutier si am intrebari din acele mici schimbari cum procedez? ca nu prea am timp sa invat tot codul rutier din 2012 ca pe asta din 2011 l-am invatat

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Chiar daca o sa fie unele schimbari, acestea nu cred sa fie substantiale. Urmaresti daca s-au facut modificari si le inveti. Numai bine!