| Wo0W a întrebat:

Salut am 18 ani si nu am mai putut sa continui liceul... acum vreau sa fac un curs de sudori dar nu am bani pentru asta, sunt cursuri gratuite? In Bucuresti daca se poate va rog frumos.

Răspuns Câştigător
| Nonameagain a răspuns:

Vezi in incinta Primariei sau in imediata apropiere. Cam asa sint oficiile astea. Daca nu, intreaba la portarul primariei.

4 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Intrebi la somaj de ele sau cel mai simplu fugi un pic pe net, aflii numarul lor de telefon si incerci cu un apel acolo. E mai bine decat sa te agiti pana acolo...

| Nonameagain a răspuns:

Chiar gratuite, nu. Dar mergi la Oficiul fortelor de munca sau la cel de somaj. Ei au cursuri platite de guvern, nu platesti tu.

| Wo0W explică (pentru Nonameagain):

Si unde gasesc acest oficiu? in sectorul 3...

| Nonameagain a răspuns (pentru Wo0W):

Nu cunosc Bucurestiul. Stiu ca orice judet are asa ceva. La voi, pe sectoare.

| Nonameagain a răspuns (pentru Wo0W):

Vezi in incinta Primariei sau in imediata apropiere. Cam asa sint oficiile astea. Daca nu, intreaba la portarul primariei.