| LucaAngelo a întrebat:

Salut, am o intrebare, la KFC se angaja cu carte de munca sau nu? Am lucrat la ei acum ceva timp dar lucram 8 ore flexibil(doar vineri, sambata si duminica) si nu mai tin minte. Va multumesc

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Din 1.01. 2011 nu mai exista carnet de munca, doar contract individual de munca, inscris in Registrul general de evidenta a salariatilor (Revisal), in format pe hartie si electronic, la angajator si ITM.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu carte de munca nu că nu mai există conceptul. Dar se lucrează cu contract înregistrat la itm