| Andrusk2 a întrebat:

Salut!
Credeti ca Rusia va vrea sa atace o tara NATO, de exemplu noi?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In mod sigur nu o sa atace, ar insemna ca este bun de psihiatrie.

| Andrusk2 explică (pentru Ioandelasal):

Multumesc pentru raspuns, dl. Ioan! Sper sa fie asa cum ziceti dvs, sa se termine curând si cu bine!

| Ioandelasal a răspuns (pentru Andrusk2):

Toti speram sa se termina cu bine si cat mai repede, mai ales ucrainenii, ei sunt cei afectati direct si mai mult.

| Mivelyn a răspuns (pentru Ioandelasal):

Daca e suficient de nebun sa se gandeasca la nucleara sau sa zica ca nu exista lume fara Rusia, asa ca te poti astepta la orice

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O sa ajunga militarii privati wagner la zelensky si vedem in direct cum il executa, 400 de mercenari se indreapta spre el. Dupa ramas bun la razboi

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De vrut va vrea, de putut nu va putea.

| J0B0MAT a răspuns:

Da

| 1997onur a răspuns:

Nu cred ca este atat de nebun putin.

| marin1988 a răspuns:

Putin a demonstrat că e o persoană imprevizibilă. Cine știe ce-i mai trece prin minte. Dar cred că nu vrea să aibă de-a face direct cu NATO. Deși indirect, țări din NATO susțin Ucraina pe diverse planuri iar Putin consideră asta ca amenințare la adresa Rusiei (sau a lui?). + sancțiunile impuse Rusiei de foarte multe țări