| asasinu001 a întrebat:

Mi-am facut cont la o casa de pariuri, eu fiind minor(16 ani), am pierdut o suma mare de bani, am folosit buletinul mamei pentru a putea juca dar banii i-am depus fara probleme de pe cardul MEU.Si vreau sa stiu daca platforma poate fi sanctionata pentru ca nu a facut o cercetare amanuntita si daca pot recupera banii jucati.

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai platit taxa pe prostie. Firma de pariuri online nu este obligata la o verificare amanuntita, a luat de buna cartea de identitate prezentata de tine.

| asasinu001 explică (pentru Ioandelasal):

Bine dar cardul care are numele meu pe el lau acceptat

| asasinu001 explică (pentru Ioandelasal):

Bine dar cardul cu numele meu pe el lau acceptat

| Ioandelasal a răspuns (pentru asasinu001):

N-are importanta asta, nu verifica datele posesorului de card. Si eu platesc, cu cardul meu, toate utilitatile pentru casa fiului si este in regula.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Atata timp cat ai trimis ca poza de verificare buletinul mamaei tale, casa de pariuri nu mai verifica altceva.

| Mirris a răspuns:

Daca ai apucat drumul asta...o sa iti fie greu in viata