| costincatalin a întrebat:

Salut, sunt un fotograf incepatar si ca orice alt fotograf trebuie sa imi transport echipamentele fara a atrege atentia hotilor (in orasul meu sunt fara numar) ce sfaturi imi dati? Cum sa nu le atrag atentia sau cum sa ma apar de ei?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ha, ha! Tu incerci sa pacalesti hotii? Sa stii ca e cam greu.Cel mai bine e sa-ti tii jucariile aproape. Poti sa rogi un prieten sau chiar mai multi (de incredere) sa stea pe langa tine sau poti sa-ti cumperi niste gps-uri micro si sa le amplasezi cumva pe ele (nu prea stiu cum se folosesc insa poti sa te informezi). Sper ca te-am ajutat