| razvanr1 a întrebat:

Salut TPU! Am si eu o problema.
Sunt in Roma si am la etajul de sub mine un router wireless de la o frima.
Problema este: Cum pot face sa amplific semnalul emis de acesta fara a cumpara alte chiestii, ci facand ceva, un truc mic?
Caci in toata casa am cate o linie, maxim doua. Ma mir ca si acum nu m-i se intrerupe internetul in timp ce scriu aceasta intrebare,
Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| mudokinss a răspuns:

DA! Exista intr-adevar un truc destul de ieftin, chiar tu poti sa il faci in casa. Urmareste tutorialu de la adresa de mai jos.
http://www.youtube.com/watch?v=4JmA60R7HJc

2 răspunsuri:
| YouNoob a răspuns:

Simplu, te muti un etaj... mai jos

| razvanr1 explică:

Aarus, asta si fac momentan, cobor la cineva in vizita!happy
modokinss, nu vad nici o diferenta cand fac ceea ce imi arata in acel videoclip sad pff