| DavidGD a întrebat:

As vrea sa stiu daca conteaza varsta cand vrei sa faci o rezervare la un hotel sau trebuie sa fii neaparat major? Am 14 ani si Hotelul este cel din Suceava (Hotel Orizont). Ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La 14 ani trebuie sa fii insotit de un adult.El va face rezervarea, nu tu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Trebuie sa fii major

| AllexiaAllexxia a răspuns:

Da varsta conteaza nu poti face o rezervare daca inca nu ai 18 ani. Acum depinde si de hotelul pe care il alegi si angajati care te pot ajuta. Dar cu ti am spus normal nu se accepta. Succes.

| allinam21 a răspuns:

Buna! Trebuie sa fii major pentru a face rezervare la un hotel, iti vor cere sa prezinti buletinul. happy