| Stefan927 a întrebat:

Salut TPU, azi m-am trezit cu un țigan la mașina mea, care mi-a luat catalizatorul, casetofonul si preșurile, no, si i-am văzut mașina lui, a mai stat un pic, dupa aia a plecat, am luat flexul si am plecat si eu dupa el, a oprit mașina, s-a dat jos si s-a băgat la el acasa, așa ca, la acel țigan care mi-a luat catalizatorul, casetofonul si preșurile, i-am luat si eu de la mașina lui, catalizatorul, casetofonul si preșurile, se pune drept furt? Si el le-a furat de la mașina mea

12 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Probabil ai visat sau esti trol.

Bula
| Bula a răspuns:

Veti sta impreuna, in acelasi celula. big grin

| mgtow a răspuns:

Ai procedat cum ai crezut ca e bine, un flex direct in cap era mai bine pentru ala

| darrio2007 a răspuns:

Ce ai facut tu se numeste tot furt. Veti sta amandoi in acceasi garsoniera la mititica. Trebuia sa reclami la Politie, mai ales ca stiai si unde locuieste.

| Violleta2022 a răspuns:

Mai, mai, trebuie sa fii fugit cu 100km/ora, daca l-ai prins si ai vazut unde sta laughing

| Wr3nch a răspuns:

Da, normal ca se pune ca furt. Faptul ca e a furat primul nu anuleaza furtul tau. Trebuia mers la politie, reclamat, dat adresa si numar de la masina si rezolvau ei.

| sabin89 a răspuns:

Ţigan care să fure? N-am mai auzit.

| gabicoo a răspuns:

Ești troll!

| Lioana a răspuns:

Ochi pentru ochi si dinte pentru dinte? Legea Talionului? laughing
Din pacate e furt si la tine. Nu e voie sa ne facem dreptate singuri.

| Brizbriz a răspuns:

Daca presurile tale erau mai scumpe atunci... numai el e... mai hot decat tine
troala micahee hee

| oglindasultanului a răspuns:

Se numeste razbunare si nu cred ca e legal sa te razbuni pe un hot, macar le luai pe ale tale, sau contactai politia.

| 1997onur a răspuns:

Doi hoți laughing))