| liviunm a întrebat:

m-am apucat de scoala de soferi acum 2 saptamani, mi-e frica la sala. Ce trebuie sa invat mai importat sa iau sala?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Legislatia si apoi te antrnezi cu chestionare online

suntserios
| suntserios a răspuns:

Trebuie sa inveti legislatia. Nu e examen la mate sa ghicesti ce iti da proful.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invata si nu o sa-ti fie frica. La traseu ce o sa mai faci?

| Alexandru250201 a răspuns:

Pai sa inveti legislatia, semnele de circulatie

| ViperXd a răspuns:

Intra pe DRPCIV https://chestionare-az.ro/chestionare-auto-drpciv/, asta e site-ul oficial cu toate intrebarile pentru sala. Poti face chestionare pe el si este ca si cum ai dat acum examenul deoarece e mai mult o simulare a lui. Sunt 1000 de intrebari in total dintre care 26 iti pot pica tie la sala.