| CristianTK a întrebat:

doresc sa achizitionez un produs de la PC Garage, mai exact o sursa, daca nu sunt multumit pot sa o returnez in 14 zile, daca nu sunt multumit? Pe site-ul lor la politica de return nu scrie acest lucru, dar din ce am citit am inteles ca trebuie un contract la distanta. La PC Garage se semneaza contractul la sediu.

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Pe site-ul magazinului vitual in sectiunea "Informatii PC Garage" gasesti toate raspunsurile la intrebarile tale cu un simplu clik :http://www.pcgarage.ro/info/
Inclusiv politica de returnare!

p.s. Daca varsta prea mica nu-ti permite sa intelegi toate informatiile din continutul site-ului, roaga pe unul dintre parinti sa aleaga si sa comande produsul dorit.

Bula
| Bula a răspuns:

De o sursa n.ei de ce sa fii nemultumit, doar daca nu corespunde specificatiilor tehnice (nu este la vedere, sa nu-ti placa aspectul), iar la problemele de garantie acestea se repara sau se inlocuiesc sau daca nu e posibil poti opta pentru banii inapoi.