| DejaVuDoc a întrebat:

doresc sa calatoresc in afara tarii insa vreau sa cumpar biletele devreme, problema este ca daca le cumpar mai devreme sunt sigur ca pana sa calatoresc cu avionul eu o sa am alta adresa si o sa trebuiasca sa imi schimb buletinul pentru ca ne mutam. Este o problema asta? Si daca este cum o pot rezolva?

PS: Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este nici o problema, datele tale personale o sa fie aceleasi, respectiv nume si prenume si CNP.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

N-are treaba adresa cu zborul.Cumpara biletul online, il printezi si gata. Daca este sa-ti trimta e-mail iti vine la aceeasi adresa de e-mail. Cu cat cumperi mai repede este mai ieftin.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti faci buletinul dupa ce calatoresti sau iti faci pasaport si iei cu el biletele de avion