Întrebare recomandată | Marian_Sava_1994 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cu un raspuns. Persoanele care au peste 18 ani si isi continua studiile ( urmeaza cursurile unei facultati la zi) mai poate beneficia de alocatia europeana? De Alocatia europeana beneficieaza copii ai caror parinti lucreaza legal in strainatate.(in cazul meu tata lucreaza in Germania) Dau funda! Multumesc! 1

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Uita-te pe aici: http://servicii-pentru-romanii-din-germania.com/......rgeld.html
Concluzia: da pana la 25 de ani daca continuii studiile.

| Marian_Sava_1994 explică (pentru Salontanul):

Multumesc!

| Salontanul a răspuns (pentru Marian_Sava_1994):

Si eu multumesc!

3 răspunsuri:
| madalina088655 a răspuns:

Buna ma poti ajuta cu ceva te rog la romana?