| MarinA12T a întrebat:

Salutare,am si eu o intrebare:
In cazul in care se doreste deschiderea unei afaceri de tip inchiriere skijet-uri, desii skijeturile acestea au peste 2.5m lungime si puterea unui motor este in jur de 180 de cai trebuie permis de barca pentru inchiriere?
Eu de cand sunt pe planeta asta nu am vazut sa controleze cineva in statiunile precum mamaia(constanta) aceste aspecte si poti inchiria skijeturi la greu acolo.Ce se va intampla daca esti prins cu aceasta "neregula"?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar de ce toti românii fac nereguli afaceri ilegale, de ce nu sunteti cintiti in afaceri si nu platiti statului de ce fentati legea? A ti merita amenzi sau pîrnaie.