| Darius11223344 a întrebat:

Salutari. Ma poate ajuta cineva cu o informare? Cum pot sa ma programez la proba practica cpi marfa cat mai repede. Am bilet pe data de 12 de plecat din tara si cei de la scoala atestate spun ca voi fi programat dupa data de 20. A mai trecut cineva prin situatia asta? Orice informatie este bine venita. Multumesc!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De aici nu te poate ajuta nimeni, te poti ajuta singur daca rogi organul, din care face parte examinatorul, sa te reprogrameze inainte de data de 12, banuiesc ca luna aceasta.

| darrio2007 a răspuns:

Spune asta celor care fac programarile, nu nouă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Du-te la ei și explică situația, roagă-i frumos.
Ai dat teoria și chiar școala e posibil sa te poata ajuta.
Incearcă să fii politicos, nu știu ce șanse sunt dar merita sa insisti.
Dacă poti gasi un sef ar fi cel mai bine.
De nu reusesti in nici un fel, ceea ce nu cred.
Ramane sa amâni biletul sau sa dai atestatul in tara in care pleci.
Dar nu cred ca va fi cazul.