| lolec a întrebat:

Se poate caza un minor la hotel daca vine cu o persoana majora dar care nu ii este nici tutore nici ruda?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De regula se poate caza doar daca are varsta peste 14 ani si carte de identitate.
Se poate ca la unele hoteluri sa se prevada o limita mai mare de varsta.

| Maxnonymus a răspuns:

Poti sa fii si singur si minor...bine..nu te gandi 13-14 ani.dar la 17 ani daca ai bani te cazeaza si singur.

| enrique81 a răspuns:

Normal laughing)))) tu nu ai mai iesit din casa pana acum? laughing) crezi ca pe aia ii doare undeva daca te violeaza acolo si le plateste banii laughing

| lolec explică (pentru enrique81):

Am sunt la un hotel si spuneau ca trebuie sa fie facute rezervarea de un totore.ce vrajeala

| lolec explică (pentru lolec):

Sunat**

| enrique81 a răspuns (pentru lolec):

Le spui ca tu esti tutorele, asa le spun eu celor de la rds cand ma intreaba de tata laughing

| IMissYou123 a răspuns:

Normal ca te poti caza. Depinde daca are un fel de restrictii hotelul :') Dar in rest nu prea le pasa atata timp cat ii platesti.