| Pricope_Marius_1997 a întrebat:

Societatea romaneasca adica mai exact Romania evolueaza s-au involueaza din toate punctele de vedere?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde.
Din punct de vedere al infrastucturii informatice spre exemplu, evolueaza.

Din punct de vedere a mentalitatii, vezi referendumul pentru familie, involueaza.

33 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexDarius3):

Păi ești mititel, frățioare

| 4b a răspuns:

Societatea romaneasca adica mai exact Romania, se duce pe apa sambetei

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru LasleaIoan1972):

Practic exista paranoici ca tine care cred în teorii conspiraționiste în loc sa pună umărul la dezvoltare.