| BlackDice a întrebat:

Stie cineva cand este perioada de inscriere pentru sesiunea de bac din februarie 2015?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Deocamdata nu a fost publicat ordinul MEN, privind organizarea acestei sesiuni. Daca se va organiza atunci ordinul va prevede toate detaliile necesare - perioada de inscriere, perioada de bacalaureat, etc.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Respectiva sesiune de BAC ( din primăvară ) este una "specială" şi NU este sigur dacă va exista!

Ministrul a afirmat că are în vedere organizarea unei sesiuni speciale în martie-aprilie 2015.

Pentru aceea se va emite un Ordin separat/special ( dacă va exista sesiunea respectivă ) şi NU va fi inclusă în Ordinul MEN ce priveşte BAC-ul din 2015!

Toate cele bune.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Nu a publicat acum ordinul MEN cu inscriere pentru sesiunea de bac din februarie din anul 2015.