| NiculaiMarianTraian a întrebat:

Stie cineva o data cu aproximare cand isi vor relua activitatea terasele/restaurante/cafenele

Răspuns Câştigător
| ioan452 a răspuns:

Din ce ziceau la televizor in luna Iunie ar trebui sa se deschidă dar nu-i sigur nimic. Din ce am auzit eu s-ar putea se fie închise pana pe la sfârșitul lui Iunie. Și eu sper sa se deschidă altfel locul meu de munca este compromis.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iulie 1 cel mai probabil

| Adry05 a răspuns:

Posibil de la 1 iunie

| Violleta2022 a răspuns:

Nu stie nimeni, nici macar persedintele tarii, depinzand strict de cum vor decurge infectarile cu virus, in urmatorele 3-4 saptamani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident ca dacă peste o două, trei săptămâni dacă nu se mai înregistreaza decese și alte potențiale cazuri încet revine totul la normal.