| dragoshelllu a întrebat:

Stiti, daca notele din liceu vor avea importanta pentru admiterea la facultate ( subliniez sunt cls 10, si cand termin liceul, doresc a merge la o facultate in UK, momentan acum, la ei conteaza doar mediile de mate, fizica, chimie si engleza ). VA ROG IMI SPUNE CAREVA REPEDE.

1 răspuns:
| Choco a răspuns:

Pai conteaza media generala din liceu pentru ca acolo merg multi studenti si nu pot intra toti. trebuie sa ai medie cat mai mare ca sa intri. bafta