| iustaneskinidi a întrebat:

Sunt locatar al blocului la ultimul etaj am voie sa stau pe bloc? adica cand mai vreau sa fumez o tigara urc pe bloc direct. blocul este utilat cu bari de siguranta

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De obicei toti locatarii au acces pe bloc, deci si tu ai acces.

| Simpatic a răspuns:

Sigur ca ai voie, nu stiu nicio lege sa interzica astawinking
sfat nu urca acolo sus daca esti baut sau fumat cu altfel de tigari decat cele clasice happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai de unde sa știm noi? Tu știi care sunt regulile in blocul tau.

| ReddY25 a răspuns:

Sigur că da