| anonim_4396 a întrebat:

Te poti angaja în Anglia fara pașaport! Sau poti trece in Anglia fara pașaport? Stiu ca iti cere pașaportul la vama!

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inca poti merge doar cu buletinul. Nu ti se va cere pasaportul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu îți cere nimeni niciun pașaport, cartea de identitate e suficienta. UK este încă parte din UE

| Elena9328 a răspuns:

Nu poți

| Andrei9716 a răspuns (pentru Elena9328):

Dar dacă pașaportul expira pe 30 Octombrie si eu sunt in Spania si as vrea sa plec in Septembrie are ceva? Este vreo problema?

| suntserios a răspuns (pentru Elena9328):

Și ai putea sa îți argumentezi răspunsul eronat de altfel?

| Andrei9716 a răspuns (pentru suntserios):

Mersi de raspuns! Chiar as vrea sa stiu daca a dat un răspuns doar sa se afle in treaba sau chiar stie despre ce e vorba

| darrio2007 a răspuns (pentru Elena9328):

Mai bine taceai. Nu raspunde daca habar n-ai.

| suntserios a răspuns (pentru Elena9328):

Ti ai dat link sa te contrazici singura? Sau?

| suntserios a răspuns (pentru Elena9328):

Scrii răspunsuri eronate, ești corectata de mai multe persoane, te contrazici singura cu propriul link și apoi îmi votezi răspunsurile mele ca eronate? Asta înseamnă să fii mafiot...