| MarisRadu91 a întrebat:

Un anunt de pe internet sau de pe un forum, este considerat proba la proces in instanta?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de anunt, fii mai explicit si o sa-ti dau un raspuns concret.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Depinde cat de calomnios este sau ceea ce contine

| Johndoe2023 a răspuns:

Doar daca se poate dovedi provenienta anuntului si daca anuntul incalca vreo lege

| AlexandruTeodor a răspuns:

Daca este de pe un forum putine sanse, gandeste-te cat de usor poti modifica un mesaj, nu se poate hotara daca el a postat sau nu happy Mai ales ca politia nu se baga la servere mici, daca e un server mare s-ar putea face ceva cercetari happy Succes!

| kiddoeraxus a răspuns:

Eu zic ca da. happy