| Tarzhan a întrebat:

Urgent! Am luat din magazinul online un acvariu de la hornbach si a venit spart.Le-am trimis un mail si am vrut sa sun dar îmi zice ca numărul de telefon nu exista ( nu înțeleg de ce ) nr fiind format bine. Daca vb cu ei si ma pun sa trimit acvariul înapoi cum fac? Vin cei de la livrări sa il ia sau trebuie sa il duc eu la sediu. Cam cat ar costa din Craiova in Jud Ilfov, acvariul având 80x35x40 si 19 kg.

2 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Care magazin online? Hornbach?
0371 555 999 e nr. de telefon, suna in simpul saptamanii de la 8 la 17.

| Tarzhan explică (pentru aXy99):

Am incercat de pr toate telefoanele. Se aude un bipait de 3 ori si se închide.