| ΚαςςιαnFilellinιkoς a întrebat:

Va place/ urmariti emisiunea lui Tudor Barbu, "Se intampla acum"? Daca da, de ce da. Si daca nu, de ce nu?

Răspuns Câştigător
| hmmmm96 a răspuns:

Daa, e ok, dar daca tot iti plac emisiunile de genul poti incerca sa te uiti la Nasul ( e un program tv si e si o emisiune cu numele acesta, insa daca vrei sa te uiti la acest program ''Nasul'' trebuie sa ai Dolce Tv. :d ) Astept parerea ta!

Răspuns utilizator avertizat
| hmmmm96 a răspuns (pentru ΚαςςιαnFilellinιkoς):

Nu e plictisitorwinking, parerea mea...trebuie doar sa fii atent la ce se vorbeste; emisiunea lui Radu Morar este cea mai tareee.Nici eu nu am DDTV, probabil nu este la Dolce, la Digi aveam.

Răspuns utilizator avertizat
14 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Nu. Pentru ca e o emisiune in care pot interveni telefonic toti oligofrenii (si in general o si fac), este realizata de un cetatean needucat si cu un nivel intelectual submediocru, dar cu pretentii de intelept al natiei (pretentii obisnuite de altfel la astfel de oameni). In plus emisiunea nu are absolut nimic interesant, este o simpla intindere a unor flegme pe care un dobitoc le tot arunca pe un gard.

Răspuns utilizator avertizat
| regis a răspuns (pentru ΚαςςιαnFilellinιkoς):

Nu cred ca toata lumea e proasta, nu am pretentii de mare intelept si de intelectual, insa butonand telecomanda m-am oprit adesea si asupra acestei emisiuni (recunosc, nu rezist niciodata mai mult de cinci minute). Si scuza-ma, dar nu ma pot considera egalul sau inferiorul nici al celor pe care i-am auzit intrand in direct, nici al moderatorului despre care vorbim. Si nici nu pot asista nepasator la jigniri si flegme televizate, prin urmare imi cer din nou scuze, de data asta pentru ca nu urmaresc aceleasi emisiuni ca si tine.

Răspuns utilizator avertizat
| regis a răspuns (pentru ΚαςςιαnFilellinιkoς):

Deci la o emisiune care se desfasoara exclusiv dupa modelul "omul suna-moderatorul raspunde", tie nu iti pasa nici cine e moderator, nici cine intra in direct... Mda, in cazul asta ai dreptate, nu sunt suficient de inteligent pentru a putea intelege asta.

Răspuns utilizator avertizat
| Hombre a răspuns:

Cine e rahatul asta nesimtit care nu se adreseaza pe nume presedintelui interimar!? E o chestiune de bun simt sa-i spui pe nume unu-i cetatean indiferent cine este, ori el are lipsa asa ceva. Observ ca de ceva timp unii au devenit fanii acestu-i derbedeu care interpreteaza fapte care are alta conotatie decat aceea pe care o spune el. O sa ajungeti maturi si daca va luati dupa formatori de opinie de genul acestu-i golan care isi permite ca pe un om care nu i-a facut nimic personal sa-l numeasca "căcărău" facand pe desteptul riscati in final sa ajungeti sa va numiti cu totii căcărăi.

Răspuns utilizator avertizat
| Elvina a răspuns:

Nu am auzit de ea. Despre ce e vorba si unde se difuzeaza?

Răspuns utilizator avertizat
| Elvina a răspuns (pentru ΚαςςιαnFilellinιkoς):

Eu nu am canalul acesta. Interesant.