| DanielCotabita a întrebat:

Victor Ponta a promis ca, daca va pierde alegerile, se va retrage de la sefia PSD. Deoacamdata se codeste sa faca asta. Sa fie o noua minciunica de la primul mincinos al tarii?

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Evident. De la un mitoman ce aşteptări putem avea?

http://www.tpu.ro/......-invit-sa/

http://www.tpu.ro/......ita-klaus/

"In urma declaratiei din prima dezbatere, Victor Ponta trebuie sa isi dea demisia!"

http://youtu.be/GaizG9Z8LQQ

...dar, ca de obicei, nu s-a ţinut de cuvânt.

| KodrutZ a răspuns:

Nu e o minciuna noua, e veche. A mai turnat citeva zeci de minciuni intre timp.

| RAY a răspuns:

In primul rand nu a spus asta, si daca isi da, iar pdl, pnl, udmr, unpr trebuie sa faca alianta, macar asta are un program, aia ar darama totul ce a facut asta nu uita ca program usl a fost votat de milioane de persoane in 2012, iar revine pdl in guvern bravo, iar vor taia totul, basescu ajunge prin minstru clar

| DanielCotabita explică (pentru RAY):

A spus asta, la Romania Tv. Faptul ca tu nu ai auzit declaratia nu inseamna ca n-a avut loc.

| mihai69 a răspuns:

Ăsta e mitoman patologic; nu știu de ce mai pui întrebarea, dacă deja ai răspunsul?!?

| Alcyon a răspuns:

Nu te-ai obisnuit deja cu gogosile lui? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ce nu ti-e clar ca asta e preocuparea lui principala?

| DjSheepyOfficial a răspuns:

DA! Deoarece aseara am vazut pe un canal de stiri cand spunea ca el nu va pleca de la sefia PSD.

| aXandra a răspuns:

Este o persoană fără rușine. E ditamai demagogul care ne fură și ne minte. Aceasta este ocupația lui principală.