| Alexinho007 a întrebat:

Voi credeti ca este necesara,acum, mobilizarea rezervistilor?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Mobilizarea rezervistilor nu se face in timp de pace ci numai daca am fi in stare de razboi si deocamdata nu suntem si nici nu cred ca o sa fie cazul.

| darrio2007 a răspuns:

Cel putin deocamdata, nu.Este doar o masura de precautie.Normala,avand in vedere ce se intampla in Ucraina.Dar nu se stie ce va fi pe viitor.

| neutrino a răspuns:

Acum este necesar sa rezolvam si problema aceasta, dar nu tot asa cum le-am rezolvat pe restul.

| AdrianDihoricescu a răspuns:

Ai facut armata?

| ChrissD a răspuns:

Daca urmeaza un razboi atunci cred ca da oricum nu este necesar cand este liniste.