| FaithGaga a întrebat:

A citit cineva cartea Cincizeci de umbre ale lui Grey (Fifty shades of Grey)? Daca da, cum e, merita citita? Am citit ca e cea mai buna carte din lume...
Funda happy

Răspuns Câştigător
| ShadeAdda a răspuns:

Am citit-o si oficial pot spune ca ESTE intr-adevar printre CELE MAI BUNE carti din cate exista. Dar stiind ca esti baiat... nu stiu sigur, dar e foarte posibil sa ramai obsedat de carte la fel cum am ramas si eu laughing Deci da, merita citita. Acum depinde de fiecare ce parere are despre carte. Aceasta este parerea mea. happy