| MrGeo1975 a întrebat:

Ai citit vreodată-o carte în limba romana în aplicația Apple Books? Indiferent ce pe dispozitiv: telefon, tableta sau calculator. Deja am cumpărat două cărți ( romane ): Pe aripile vântului și Emma. Am aproximativ 104 romane de citit.

4 răspunsuri:
| Zartbitter a răspuns:

Super. E bine să citești. S-ar putea să te ajute.

| MrGeo1975 explică (pentru Zartbitter):

Da, desigur, este ca o biblioteca virtual care numai trebuie sa cari fix cărțile după tine acolo unde vrei sa te duci. Am mai strâns cărți la colecție. Indiferent ca le voi citit pe toate, dar este foarte bine sa fie acolo o colecție.

| Zartbitter a răspuns (pentru MrGeo1975):

Și eu am sute de cărți digitale necitite. Însă îmi place să citesc ocazional, prefer de pe telefon că e la îndemână tot timpul. Pe autobuz sau pe la vreo petrecere unde nu mă simt bine :-)))

| MrGeo1975 explică (pentru Zartbitter):

Bravo. Decât sa stai în stație și sa te plictisești, mai bine cartea. Am început sa citesc pe Aripile vântului ( 1404 pagini ).