| anonim_4396 a întrebat:

Atâta timp cât inima mea incă îmi mai bate nu e deloc prea târziu sa îmi dau Restart nu? Si sa incerc sa ma ridic de jos, din suferințe, din regrete, dezamăgiri?
Era vorba de cum prezintă cei de la bookzone cartea Restart.
Întrebarea mai buna ar fi.
Chiar ma poate ridica de jos cartea Restart de la bookzone?
Poate Restart sa îmi dea Restart întregii vieți?
Simt de mult ca trebuie sa fac mare schimbare benefica în viata mea, oare poate fi cartea Restart începutul? E ceea ce mi-ar trebui acum?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am auzit de cartea asta, dar pe langa ea îți recomand și Biblia.

| cartedecitit a răspuns:

Suna interesant dar tine minte fiecare e diferit daca multi s au ridicat, nu inseamna ca toti vor reusii, de aceea e asa de greu cu psihologia, daca pentru unii e valabil o carte si un mod de abordare, pentru altul acelasi mod nu merge si poate un alt mod care nu ar merge la primul l ar ajuta mult mai mult, dar e bine sa incerci nu stii daca te ajuta, inainte de a da un test:)
https://www.romedic.ro/forum/restart-129541
Dar niciodata nu stii, deci citeste, spune ca orice carte ajuta, dar sa nu te astepti la minuni, daca ai citit, deci chiar daca nu te vindeca poate te ajuta putin:)