| IAmJustSmarterThanYou a întrebat:

Această întrebare e destinată celor familiari cu site-ul Wattpad, mai mult. Ce părere aveți de începutul meu de „carte"?
http://www.wattpad.com/story/18407076-city-of-shadows
P.S.: Vreau să fiți sinceri! :D :) Cineva mi-a spus că dau prea multe detalii, dar nici nu pot scrie ca și cum aș povesti un rezumat.
Mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
| Loonathicc a răspuns:

Mie sincer imi plac cartile de genul cu adolescenti. Imi place inceputul, si doar e o carte de ce nu ai folosi descrieri? E frumos ce ai scris, continua! happy