| UnicornFlavored a întrebat:

are cineva recomandari de carti pentru cineva care iubeste horror-ul, adica spirite, bantuiri, exorcizari, chestii trestii de astea?(si nu ma refer neaparat la best sellere pentru ca mai mult ca sigur le.am citit deja sau am vazut filmul)carti pe care le.ati citit din zona asta horror si v.au placut.
mersi mult.:*

5 răspunsuri:
| Neverwas a răspuns:

Cutia cu fantome, de Joe Hill( baiatu' lui Stephen King)
Apoi, de Stephen King in persoana: Christine, Celularul, Cimitirul Animalelor, Salem's Lot, Misery.
John Saul: Clubul Manhattan, Casa de la rascruce, Cosmarul, Mana dreapta A Diavolului, Chinuieste-i pe copii.

| UnicornFlavored explică (pentru Neverwas):

Titluri promitatoare, multumesc!

| FloriBla a răspuns:

Shinning de Stephen King. Poate nu ai citit-obig grin

| UnicornFlavored explică (pentru FloriBla):

Asta e un clasic, draga panda.
Film vazut, carte citita, dar merci.

| FloriBla a răspuns:

Ziceam si eulaughing poate poatebig grin