| Ionela_Pascaru_1995 a întrebat:

As vrea sa daruiesc o carte prietenului meu si nu prea stiu ce sa cumpar. Nu as vrea romantism, chestii siropoase, el e mai mult cu misterul, cu psihologia, cu politica laughing. Ma puteti ajuta? happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un razboi ciudat. Afganistan, file de jurnal - Victor Strîmbeanu
dacă îţi place cum sună..eu am citit-o şi mi-a plăcut, acum tu şti preferinţele prietenului happy

| St_Ct_1987 a răspuns:

James Clavell, seria Shogun, Tai Pan, Gai Jing, Nobila Casa, Vartejul